KOOS rahuliikumine on ametlikult registreerinud petitsiooni

KOOS rahuliikumine on ametlikult registreerinud petitsiooni. Foto: Pixabay.com.
Foto: Pixabay.com.

KOOS rahuliikumine on ametlikult registreerinud petitsiooni.

https://rahvaalgatus.ee/initiatives/d8f30605-1d5b-434c-94df-fc9ad4c0f9c0

Palume teid hääletada ja postita edasi.

Petitsiooni tekst on lisatud:

Eestimaa rahuliikumise MTÜ “KOOS RAHU EEST EESTIS” deklaratsioon Eesti Vabariigi Peaminister Kaja Kallasele!

Meie, rahuliikumise KOOS delegaadid, teisel kongressil oleme ühehäälselt kinnitanud ja vastu võtnud ühisdeklaratsiooni, milles nõuame Euroopa ühenduse poolt Eestile jõuliste meetoditega peale surutud sanktsioonipoliitika kohest lõpetamist Eesti Vabariigi-Venemaa Föderatsiooni suhetes.

Antud aastatepikkune sanktsioonide kehtestamine pole ennast mitte miskil moel õigustanud vaid eelkõige toonud kaasa nende majandusaluste õõnestamist neid sanktsioone kehtestanud riikidele endile. Ja mida aeg edasi, seda enam joonestab välja käekiri, et Euroopa suuremad riigid lõikavad sellest lühinägelikust ning topeltmoraalidega palistatud sanktsioonipoliitikast eelkõige isiklikku tulu ja seda eelkõige väikeriikide arvelt. Et kogu tänaseks toimunud hinnatõus on Euroopa liidu poolt mahitatud valskus ja vale, ühiskondlik spekuleerimine.

Nõuame koheselt et Teie, kui tänane Eesti Vabariigi peaminister, oma käskkirjaga algataksite sanktsioonipoliitika lõpetamisprotsessi ja võtaksite ka oma erakonnale ning ka laiemas plaanis kõikide erakondade eest vastutuse Eesti majanduse ja rahva heaolu kahjustamise eest.

Samas anname kogu Eesti rahvale teada, et alustame paralleelselt ka vastava sisulise deklaratsiooni nõudmiste toetamiseks rahvaalgatuse korras allkirjade kogumist, et survestada tegema neid tarku otsuseid mida Eesti vaesuv rahvas täna Teilt ootab. Juhul, kui te pole seda sanktsioonidest lahkumise määrust teinud ühe kuu jooksul siis alustame protseduuriliste reeglitega Teie ametist taandamist ja hakkame regulaarselt korraldama massmiitinguid ja kõike muud Konstitutsioonilise korra kohaselt oma nõudmiste rahuldamiseks.

Tänane Teid tähelepaneku eest.

KOOS RAHU EEST EESTIS Teise kongressi delegaadid (22.06.2022)

Jaga oma sõpradega!

1 комментарий на “KOOS rahuliikumine on ametlikult registreerinud petitsiooni

Оставьте комментарий